Her gezginde bir anlayış, şefkat ve heyecan hissi başlatırız, böylece herkes dünyadaki kültürlerin sunduğu sevgiyi yaşayabilir.

“Hizmete Adanmış

Progezi.Com farklı bir İsim ile 2006’dan beri uluslararası seyahat düzenlemeleri konusunda insanlara yardım ediyor. Dünya çapında seyahat söz konusu olduğunda, bir sonraki tatiliniz veya iş seyahatiniz için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz. Size zaman ve para tasarrufu sağlayacak seyahat rehberleri, seyahat fotoğrafları, en son seyahat fırsatları ve benzersiz seyahat paketleri sunuyoruz.

Personelimiz, her tatil veya iş gezisini keyifli ve unutulmaz bir deneyim haline getirecek uçuşlar, oteller ve yerel eğlence bulma konusunda eğitilmiştir. Progezi.Com planlama aşamasındayken, “misyonumuzun” kolaylık ve kusursuz hizmet olacağına karar verdik. İşimizi şu ifadeye dayanarak kurduk: “Seyahat, uygun araştırma, planlama ve yürütme gerektiren bir 21. yüzyıl zorunluluğu. Başarılı yolculuklar, bilgilendirici seçimlere dayanan başarılı düşüncelerden tasarlanır. ”

Seyahat Rehberleri, gezginlerin aile tatillerini, turlarını, yolculuklarını, iş toplantılarını ve plaj tatillerini ve diğer seyahat türlerini içeren başarılı ve iyi organize edilmiş deneyimler haline getirmek için bilgili seçimler yapma ihtiyacını karşılamak için bir üne sahiptir.

Neyi Nasıl Yapıyoruz ?

Personelimiz, tüm düzenlemeler endüstride mevcut tüm seyahat araçları kullanılarak onaylanmamışsa, seyahatin açık bir yaraya tuz dökmek gibi olabileceğini kabul eder. Progezi.Com, özellikle geziler beklenmedikse veya saatler ve yerler gibi seyahat bilgileri değiştiyse, doğru konaklama yerlerini bulmak için Expedia.com ve Booking.com ile çalışır. Personelimiz sürekli otel ve havayolu fırsatları aramaktadır ve web sitemizde her zaman paket ve mevsimsel promosyonlarımız mevcuttur. Promosyon bölümlerimize istisnai değerler ve özel teklifler yüklenir. Müşterilerimize bireysel tercihlere ve bütçe gereksinimlerine göre en iyi oda, restoran ve eğlence seçeneklerini sunmaya odaklanıyoruz. Her müşteriye saygı ve takdirle davranılır.

Seyahat İşimizi Neden Seviyoruz?

Dünyanın 21. yüzyılda bir araya geldiğine inanıyoruz. Şehirden şehre ve ülkeden ülkeye seyahat, gelecekteki küresel ekonomide hayati bir rol oynayacak ve dünya barışını artıracaktır. Dünya insanları birbirlerini yüz yüze tanıyorlar ve olumlu etkileşimi teşvik etmede bir rol oynamak istiyoruz. Herhangi bir nedenden ötürü seyahatin iyilik tohumlarını ektiğini ve seyahat eden kişiye, hedef şehirlerdeki host ve hosteslere farkındalık getirdiğini düşünüyoruz. ProGezi.Com, dünyanın her köşesi hakkında olumlu bilgiler kanıtlamaya kendini adamıştır. Her gezginde bir anlayış, şefkat ve heyecan hissi başlatırız, böylece herkes dünyadaki kültürlerin sunduğu sevgiyi yaşayabilir. Bir gerçeklik yapmak sadece hayal gücü ve bir rüya gerektirir. ProGezi.Com, aşkın sınır tanımadığına inanıyor ve eğlence, heyecan ve seyahat etme arzusu da yok.