Amerika Birleşik Devletleri Gezi Rehberi

Amerikan oyun yazarı Arthur Miller, bir zamanlar Amerika’yı çevreleyen enerjinin VAAT olduğunu söyledi. Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler bu sözü neredeyse efsanevi boyutlarda hissediyorlar. Vaatler ülkesi Amerika !

ABD ile Tanışın

Amerika Birleşik Devletleri Gezi Rehberi

Amerika Birleşik Devletleri Gezi Rehberi

Amerika: Vaatler Ülkesi

Büyük Amerikan oyun yazarı Arthur Miller, bir zamanlar Amerika’yı çevreleyen enerjinin VAAT olduğunu söyledi. Dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler bu sözü neredeyse efsanevi boyutlarda hissediyorlar. Amerika’nın bir Amerika Birleşik Devletleri gezi rehberi, pırıl pırıl şehirler ülkesi, kilometrelerce yüksek sekoya ağaçları, durgun üzüm bağları, bozulmamış gölleri, ucu bucağı görünmeyen çölleri, heykel zirveleri ve doğal güzellikte kaynayan muhteşem bir sahil şeridini ortaya koyuyor ve bunların hepsi sadece Kaliforniya eyaletinde !

New York

New York

Bir Amerika Birleşik Devletleri gezi rehberi, diğer kırk dokuz eyalete muhteşem bir yolculuk meydana getirir ve şaşırtıcı derecede nefes kesen kültürel harikalar koleksiyonunu ortaya koyuyor. Kent yaşamının çok renkli zengin dokusu, ovalar, dağlar ve kıtanın geniş alanlarını kapsayan ormanlar, bu özgürlük diyarı ve halkının kırmızı, beyaz ve mavi duygusu hakkında bir hikaye anlatıyor. Amerika, New York, Los Angeles, Las Vegas, Boston, Philadelphia, Chicago, Miami ve Atlanta’nın doğum yeridir. Her biri eşsiz kültürlere, muhteşem yemeklere ve eğlence hazinesine sahip canlı bir metropoldür.

Los Angeles, USA

Los Angeles, USA

Amerika ziyaretçilerinin özünün derinliklerine inmek gerekirse Nashville’in ev müziğini, Austin’in eklektik seslerini, Savannah’ın cazibesini, San Francisco’nun sahili ve sokak arabalarını ve puslu ama büyüleyici oleton New Orleans’ın eski mahallelerini bulur.

Amerika ucu bucağı görünmeyen yolları ve mavi gökyüzü ile dolu bir ülkedir. Dört milyon mil otoyol, yükselen dağ zirveleri, kırmızı kaya çölleri ve ufuk çizgisini aşarak başka bir dünyaya dokunan buğday tarlaları. Great Plains’in ağartılmış yamaçları, Kuzeybatı Pasifik’in yemyeşil ormanları ve New England’ın arka yolları, bir Amerika Birleşik Devletleri gezi rehberi için ilgi çekici başlangıç noktalarından sadece birkaçı.

Amerika’da işsizlik oranı% 9.5, enflasyon oranı% 2.5 ve üç yüz altı milyonluk bir nüfus. Ortalama bir Amerikan evi 104 TV kanalına sahip ve Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) 14,1 trilyon dolar.

Birkaç Kelimeyle ABD

ABD bir yorgan olsaydı, çeşitliliğini ve güzelliğini temsil eden renk desenleriyle dolu olurdu. Kuzeyden güneye, doğudan batıya eyaletler birlik şemsiyesi altında farklılaşmaya çalışırlar ve başarılı da olurlar. Kasabalar, köyler, şehirler ve mega şehirler her şekilde normalin üzerinde bir kesim olmak için gelişiyorlar. ABD’yi bir kere ziyaret edebilmek, her ziyaretçinin içinde büyüyen alevdir. Tekrar ziyaret etme isteği ise sürekli hafızasında tazeliğini korur ve asla yok olmaz. ABD’yi birkaç kelimeyle tanımlamak gerekirse, Burası bir vaatler ülkesidir.

Amerika Birleşik Devletleri Gezi Rehberi için ekstra bilgiye ihtiyaç duyarsanız > Wiki Travel

Information

Daha Fazla